Niezwykły smartfon realme trafi do Polski!

Realme to jeden z tych producentów smartfonów, których cenimy za świetny stosunek ceny do jakości wydawanych przez nich urządzeń. Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery kolejnych urządzeń tego koncernu ze średniej półki cenowej – modeli 9 Pro i 9 Pro+. Jak się okazuje, pierwsze z wymienionych urządzeń trafi do Polski w niesamowitej wersji!

fot. realme

Realme 9 Pro w niesamowitej wersji! Obudowa zmieni kolor?

Realme 9 Pro będzie naprawdę nieźle wyposażonym smartfonem ze średniej półki cenowej. Jednak jak się okazuje – urządzenie to nie będzie zachwycało nas wyłącznie wydajną pracą. Nowinką będzie powłoka tylnej obudowy realme 9 Pro. Została ona zaprojektowana przez Light Shift Design i nosi nazwę Sunrise Blue. Na czym polega jej wyjątkowość?

W ciągu kilku sekund tylna obudowa zmienia kolor z niebieskiego na czerwony pod wpływem światła słonecznego lub ultrafioletowego. To zasługa organicznych materiałów fotochromowych OCA zastosowanych w procesie projektowania urządzenia. Pod wpływem odpowiedniego światła dochodzi do zmiany struktury molekularnej materiału i wskutek tego obudowa smartfona zmienia kolor.

Czytaj też: Motorola Moto Edge 30 Pro już wkrótce w Polsce!

No cóż – takie innowacje robią wrażenie. Jeśli realme chce jeszcze bardziej zapisać się w świadomości użytkowników nad Wisłą, to właśnie dzięki takim smaczkom może przyciągnąć uwagę do swoich produktów. Konkurencję w segmencie średniopółkowych smartfonów ma naprawdę silną, więc być może z podobnymi, ciekawymi rozwiązaniami będziemy się spotykać dużo częściej!

Grafika tytułowa: realme