Najlepsza w swojej klasie – pralka Candy RapidO!

Trzecia dekada XXI wieku pokazała nam, że każda oszczędzona sekunda jest na wagę złota. Candy zdaje sobie z tego sprawę i dzięki pralkom RapidO pozwala na automatyzację niektórych zadań, uzyskanie mniejszego zużycia energii i przede wszystkim – oszczędność czasu dla użytkownika.

Candy RapidO – pralki do zadań specjalnych!

Już na wstępie warto zaznaczyć, że pralki Candy RapidO są certyfikowane w nowej, najwyższej klasie energetycznej A. Ponadto producent montuje na ich pokładzie silnik inwerterowy z 10-letnią gwarancją. Nie sposób nie wspomnieć o funkcji KG Detector – która powoduje, że pralka sama automatycznie dostosuje czas prania do faktycznie wprowadzonego wsadu.

Pralki Candy RapidO to także uniwersalne programy prania dostosowane do potrzeb użytkowników. Warto wspomnieć o tym, że najkrótszy z nich pozwoli odświeżyć odzież nawet w ciągu 14 minut za pomocą funkcji Odświeżanie. Candy RapidO to również możliwość korzystania z aplikacji Candy simply-Fi. Pomaga ona w dostosowaniu ustawień prania do konkretnych ubrań, które chcemy wyczyścić.

Candy zdaje sobie sprawę z panującej na świecie sytuacji pandemicznej. Dlatego serwuje nam w pralkach Candy RapidO programy z cyklu „zdrowie i higiena”. Pozwolą one w wygodny i sprawny sposób zdezynfekować maseczki, rękawiczki oraz bawełnianą odzież w temperaturze 60 stopni. Jest też program dla alergików, który zapewnia usunięcie aż do 80% alergenów, kurzu, sierści z tkanin zachowując również dbałość o jakość włókien tkaniny. Na uwagę zasługuje dedykowany dzieciom program BabyCare, który pozwoli skutecznie i bezpiecznie uprać wszelkie ubrania, pościel oraz pluszowe zabawki.

Czytaj też: MWC 2022: Taki będzie nowy ThinkPad od Lenovo!

Pralki Candy RapidO to doskonały wybór dla nowoczesnych gospodarstw domowych. Jeśli zależy Ci na wygodzie obsługi oraz praktyczności twojego sprzętu AGD, to nie możesz obok tych urządzeń przejść obojętnie!