Nadchodzi tydzień konferencji! Przygotujcie się na Samsung Unpacked 2!

Przyszły tydzień będzie obfitował w ciekawe wydarzenia dla fanów nowej technologii. Swoje nowości przedstawią nam Apple i Google. Do tego duetu dołączył także Samsung, który ma dla nas w zanadrzu ciekawe urządzenia w ramach wydarzenia Samsung Unpacked 2. Czego możemy się spodziewać po koncernie z Korei? Sprawdźmy!

Samsung szykuje nowości dla fanów urządzeń Galaxy!

Konferencja Samsung Unpacked 2 będzie dla koncernu z Korei okazją do zaprezentowania nam nowości w swoim portfolio. Na tą chwilę wydarzenie zostało zapowiedziane bardzo enigmatycznym teaserem. Nie dowiadujemy się z niego wprost, jakie urządzenia będzie chciał nam przedstawić Samsung. Fani koncernu na pewno liczą na niespodziankę w postaci Samsunga Galaxy S21 FE. Jego temat przewija się w mediach od dłuższego czasu. Do dziś jednak nie mamy pewności, czy to urządzenie w ogóle trafi na rynek (przyczyną jest kryzys na rynku procesorów dla urządzeń mobilnych). Możliwe, że Samsung zaprezentuje nam jakieś nowe tablety. Osobiście jednak najbardziej wyczekuję wieści związanych z Androidem 12 i One UI 4 dla sprzętu koreańskiego koncernu. Nie mogę się doczekać, żeby sprawdzić najnowszą odsłonę „robota” na swoim smartfonie.

Możecie być pewni, że przygotujemy dla Was podsumowanie tego wydarzenia. Być może w nadchodzących dniach do sieci trafią jakieś przecieki wskazujące nam na to, jakie nowości zostaną nam zaprezentowane w przyszłą środę. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na konferencję.

Grafika tytułowa: Samsung