Motus Scooty 10 2022 – premiera świetnej hulajnogi elektrycznej!

Motus Scooty 10 2022 to najnowsza odsłona popularnej hulajnogi elektrycznej. Producent deklaruje, że wsłuchał się w dotychczasowe opinie użytkowników i przygotował pojazd pozbawiony najbardziej uporczywych wad. Sprawdźmy więc, co warto wiedzieć na temat nowego Scooty 10!

fot. Motus

Motus Scooty 10 2022 to zmiany w dobrym kierunku!

Nowości, które trafiły na pokład Scooty 10 2022 to przede wszystkim dodatkowy, specjalny wspornik. Jego zadaniem jest ochrona błotnika hulajnogi przed uszkodzeniem w trakcie regularnej jazdy. Wprowadzono także fabryczne ograniczenie maksymalnej prędkości jazdy hulajnogi do 20 km/h – co jest zgodne z najnowszymi wymogami prawnymi.

Nowa hulajnoga wyposażona została w silnik elektryczny 350 W, o mocy szczytowej 700 W. Przekłada się to na całkiem żwawe przyśpieszanie podczas przemieszczania się z miejsca na miejsce. Pojazd wyposażony został w akumulator 15 Ah, co przekłada się na zasięg do 60 km. Dobrze dobrane oświetlenie zapewnia satysfakcjonującą widoczność i bezpieczeństwo jazdy o zmroku.

Czytaj też: Znamy wstępne nowości Netflix na marzec!

Hulajnoga Motus Scooty 10 2022 obecnie sprzedawana jest w ramach przedsprzedaży., Wysyłka zamówionych pojazdów ma ruszyć 7 marca. Jeśli chcecie zdecydować się na zakup, to musicie przygotować się na wydatek 2699 złotych.

Grafika tytułowa: Motus