Motorola z potężną baterią w drodze!

Motorola stara się regularnie wprowadzać do swojej oferty ciekawe smartfony, które mają trafić w gusta klienteli o różnych potrzebach oraz o urozmaiconej zasobności portfela. Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery modelu, który powinien zadowolić osoby szukające smartfona o mocnej baterii.

fot. OnLeaks / MySmartPrice

Potężna bateria będzie atutem?

Największym mankamentem nowoczesnych smartfonów jest relatywnie krótki czas pracy między ładowaniami. Motorola chce zniwelować tą niedogodność oferując nam na pokładzie swojej nowości ogniwo o pojemności 6000 mAh. Powinno ono zapewnić nam nawet dwa dni intensywnej pracy. Na temat Motoroli Moto G Power nie wiadomo jeszcze zbyt wiele. Możemy jednak co nieco wyczytać z renderów przedstawiających smartfona, które wyciekły do sieci.

Smartfon zostanie wyposażony w ekran o przekątnej 6,5″. Możemy się spodziewać, że będzie to matryca o rozdzielczości Full HD+ i częstotliwości odświeżania 90 Hz lub 120 Hz. Na renderach widzimy też trzy obiektywy aparatów umieszczone na „pleckach” oraz dość grube ramki wokół przedniego panelu. Wiadomo już także, że smartfon zostanie wyposażony w złącze mini-jack.

Czytaj też: Nowy standard SIM od Samsunga?

Nie mamy na razie żadnych informacji odnośnie daty premiery ani rynków, na których dostępne będzie urządzenie. Myślę jednak, że stosowne informacje zostaną udostępnione na przełomie najbliższych tygodni.

Grafika tytułowa: OnLeaks / MySmartPrice