Mocne zawodniczki w drużynie Valoranta

Wzrasta popularność Valoranta, kolejne organizacje starają się poszerzyć swoje dywizje o tę grę.

Słabość do tytułu wykazują również panie. Tę przypadłość z kolei wykorzystało KRÜ Esports, czyli formacja założona przez Sergio Agüero, byłego argentyńskiego piłkarza FC Barcelony i Manchesteru City.

Pod skrzydła KRÜ trafił skład, którego trzon stanowią byłe reprezentantki Stars Horizon Vênus. To właśnie tam do lipca ubiegłego roku występowała Consuelo „consu” Rivas. Keila „kalita” Nava oraz Romina „romi” Álvarez reprezentowały te barwy jeszcze na początku bieżącego roku.

To trio wraz z Cataliną „baesht” Arancibią rywalizowało jako F/A Team. Panie sięgnęłypo triumf w obu odsłonach południowoamerykańskiej dywizji VCT Game Changers oraz Aura League LAS.

Tym samym organizacja Agüero zatrudniła niewątpliwie najlepsze zawodniczki w regionie i w obecnym sezonie przeciwniczki mogą drżeć z obaw przed konfrontacją z nimi.

Czytaj także: https://conowego.pl/aktualnosci/kobiecy-skladzie-team-liquid-113045

„Cieszę się, że mogę ponownie grać w zespole, który uwielbiam. I że będę mogła to robić w organizacji, o której marzyłam od momentu, gdy ogłoszono jej powstanie. Obiecuję nie zawieść tych, którzy kibicują mi od samego początku” – zapewniła za pośrednictwem mediów społecznościowych romi.

Kobietami pokieruje facet, w rolę trenera wcielił się Rodrigo „FR1X” Vivas, który   przez rok odpowiadał za wyniki Infinity, zajmując z tą drużyną drugie miejsce podczas regionalnych finałów drugiego etapu VALORANT Champions Tour Challengers.

Skład KRÜ Fem prezentuje się następująco:

  • Keila „kalita” Nava
  • Constanza „conir” Reyes
  • Romina „romi” Álvarez
  • Consuelo „consu” Rivas
  • Catalina „baesht” Arancibia
  • Camila „autumn” Gonzalez (zmienniczka)
  • Rodrigo „FR1X” Vivas (trener)