Motorola Moto G Stylus na 2022 rok wycieka do sieci!

Motorola w ostatnich miesiącach wytrwale buduje swoją pozycję na rynku prezentując nam sporo ciekawych nowości z różnych półek cenowych. Nie inaczej będzie w przypadku modelu Moto G Stylus na rok 2022. To nieźle zapowiadający się smartfon dla wszystkich fanów urządzeń wyposażonych w stylusa. Sprawdźmy co zaoferuje nam w kwestii specyfikacji!

Motorola Moto G Stylus na 2022 robi wrażenie, mimo że to nie flagowiec!

Nie znamy jeszcze pełnej specyfikacji prezentowanego na renderach smartfona. Możemy jednak wiele wyczytać z wspomnianych wizualizacji. Motorola Moto G Stylus to urządzenie o wymiarach 170,3 x 75,9 x 9,4 mm. Producent postawi w jego przypadku na ekran (najpewniej IPS) o przekątnej 6,8″. Widzimy także, że czytnik linii papilarnych został umieszczony w przycisku blokowania urządzenia. Pod względem wzornictwa nie ma zaskoczenia. Frontowa kamerka została umieszczona w centralnym miejscu u góry ekranu. Na pleckach natomiast mamy dużą wyspę z trzema obiektywami. Najpewniej będą to moduł główny oraz obiektywy pomocnicze – ultraszerokokątny i makro. Rysik natomiast będzie chowany w obudowie urządzenia – jak w smartfonach z anulowanej już rodziny Galaxy Note od Samsunga.

Czytaj też: Motorola G60s – średnia półka, rozsądna cena, spore możliwości!

Motorola ma spore szanse by namieszać w nadchodzącym roku na rynku smartfonów w różnych przedziałach cenowych. Czy ją wykorzysta? Tego dowiemy się za kilka miesięcy. Klucze do sukcesu będą trzy – odpowiednio wyważone specyfikacje poszczególnych modeli, atrakcyjne ceny oraz długie wsparcie aktualizacjami Androida. Trzymamy kciuki!