Mocny powerbank Xiaomi debiutuje na rynku!

Xiaomi oferuje nam nie tylko świetnej jakości smartfony oraz tablety. W ofercie giganta z Chin znajdują się także bardzo ciekawe akcesoria dedykowane urządzeniom mobilnym. Do sprzedaży trafił właśnie nowy powerbank Xiaomi o pokaźnej pojemności, który cieszy swoją wszechstronnością!

fot. Xiaomi

Wszechstronny powerbank? Oto on!

Nowy powerbank od Xiaomi charakteryzuje pojemność 20 000 mAh. Oznacza to, że w przypadku nowego akcesorium wygodnie naładujemy kilka naszych urządzeń mobilnych. Co ciekawe, powerbankiem można ładować jednocześnie nawet trzy urządzenia – jest on więc bardzo uniwersalny. Urządzenie ma dwa gniazda USB typu A oraz pojedynczy port USB-C. Dzięki nim urządzenie możemy ładować z mocą 22,5 W. To całkiem rozsądna wartość.

Sam powerbank ładuje się stosunkowo szybko. Pełne uzupełnienie energii w jego przypadku zajmie siedem godzin. Ponadto urządzenie oferuje nam specjalny tryb ładowania akcesoriów z mniejszą mocą. Wdrożono go z myślą o ładowaniu akcesoriów takich, jak opaski sportowe, smartwatche czy słuchawki. Ów tryb aktywuje się na dwie godziny za pośrednictwem przycisku umieszczonego na urządzeniu.

Czytaj też: Eko-słuchawki Adidas – zrobią furorę?

Nowy powerbank Xiaomi, póki co trafił na rynek chiński. Niewykluczone jednak, że będzie sprzedawany także na innych kontynentach. Na oficjalne informacje w tej kwestii przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać. Nowość kosztuje 149 juanów, czyli około 100 złotych.

Grafika tytułowa: Xiaomi