Mobvoi TicWatch GTH Pro – przełomowy zegarek dla sercowców?

Mobvoi to raczkujący w naszym kraju producent smart-zegarków oraz słuchawek. W swojej ofercie posiada jednak wiele naprawdę ciekawych urządzeń. Owa oferta jest intensywnie rozbudowywana. Już wkrótce trafi do niej zegarek Mobvoi TicWatch GTH Pro, który może być fantastycznym wyborem dla osób cierpiących na choroby serca!

Mobvoi TicWatch GTH Pro / fot. producenta

Mobvoi TicWatch GTH Pro z zadziwiającymi funkcjami!

Mobvoi TicWatch GTH Pro to nadchodząca nowość, która ma pozwolić na długoterminowe testowanie stanu tętnic. Urządzenie jest efektem współpracy Mobvoi z Cardie X. Bazą dla zegarka ma być platforma Arty Heart Health. Ponadto akcesorium wyposażone zostanie w dwa optyczne czujniki tętna. Jeden z nich osadzone na boku opaski a drugi w taki sposób, by pobierała dane z nadgarstka użytkownika.

Ponadto zegarek zaoferuje nabywcom takie funkcje, jak pomiar poziomu natlenienia krwi, temperatury ciała i częstotliwości oddechów. Nie zabraknie funkcji sztandarowych dla smart-zegarków, czyli wyświetlanie powiadomień ze smartfona, czy też śledzenie naszej aktywności fizycznej. Do obsługi urządzenia posłuży natomiast dedykowana aplikacja producenta.

Czytaj też: Pierwszy MacBook z Apple M2 już w marcu!

Mobvoi TicWatch GTH Pro wyposażony został w baterię zapewniającą nawet 10 dni pracy między ładowaniami. Warto wspomnieć także o tym, że sprzęt jest wodoodporny do 5 ATM. Bez przeszkód zabierzemy go więc na trening na pływalni, bądź też na przebieżkę w deszczu. Producent zażyczy sobie za testowane urządzenie 99 dolarów.