Microsoft Designer – nowa aplikacja pakietu Office!

Pakiet biurowy Microsoft Office to jedno z najważniejszych narzędzi wykorzystywanych na co dzień przez wielu z nas. Można zakupić go w wersji „pudełkowej” bądź opłacać w ramach subskrypcji Microsoft 365. Już wkrótce zestaw aplikacji z Redmond zostanie rozszerzony o kolejną propozycję. Będzie nią Microsoft Designer, który rzuci rękawicę popularnemu serwisowi Canva.

Źródło: @_h0x0d_

Microsoft Designer będzie przydatnym narzędziem!

Microsoft Designer będzie cennym uzupełnieniem możliwości oferowanych przez Publishera (wykorzystywanego do projektowania publikacji „papierowych”). Nowość od koncernu z Redmond ma posłużyć do tworzenia treści multimedialnych na strony internetowe, do mediów społecznościowych czy też na blogi. Pod tym względem ma rywalizować z niezwykle popularnym narzędziem webowym jakim jest Canva. Na razie jednak o samej aplikacji Microsoftu nie wiemy wiele – dowiedzieliśmy się o nim z przecieków. Zapewne już niedługo amerykański gigant ujawni pierwsze informacje związane z nowym narzędziem. Najbardziej czekamy na pokaz jego możliwości oraz informację – czy będzie udostępnione za darmo, czy może trafi do subskrybentów Microsoft 365.

Czytaj też: Rodzinna subskrypcja Spotify – co warto wiedzieć?

Oczywiście gdy tylko Microsoft Designer zostanie oficjalnie zaprezentowany przez koncern z Redmond – przetestujemy dla Was to narzędzie i sprawdzimy jego możliwości. Na razie jednak musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać.

Grafika tytułowa: Microsoft