Luksusowy plan od Revolut zapowiedziany!

Revolut to jedna z najpopularniejszych usług finansowych umożliwiających dokonywanie wygodnych płatności niezależnie od waluty, z której korzystamy na co dzień. Do tej pory twórcy rozwiązania oferowali nam kilka rodzajów subskrypcji w cenach od 0 zł do 49,99 złotych na miesiąc, spośród których każdy mógł wybrać tą odpowiadającą swoim potrzebom. Jak się okazuje, wkrótce dołączy do nich kolejny plan!

Revolut Ultra – dla zamożnych!

Najnowszy plan – Revolut Ultra – będzie dedykowany najbardziej zamożnym entuzjastom usługi. Na rynku powinien zadebiutować już wiosną tego roku. Wtedy też powinniśmy poznać miesięczne zobowiązanie w jego ramach. Co zaoferuje nam w zamian? Przede wszystkim cashback za zakupy w sklepach marek Premium oraz liczne benefity (np. atrakcyjne zniżki w renomowanych lokalach usługowych). Ciekawą propozycją może być bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych na całym świecie – docenią to osoby często podróżujące samolotami.

Oto co o usłudze mówią twórcy:

„Coraz liczniejsza grupa naszych klientów interesuje się produktami finansowymi, które zapewniają im większą wygodę. Ten rosnący segment rynku to osoby, które poszukują nowej definicji luksusu, takiego który jest funkcjonalny. To wysoko opłacani profesjonaliści, którzy pną się po szczeblach kariery i budują swój dochód pasywny, ale jednocześnie chcą korzystać z życia, być na bieżąco z najnowszymi trendami i podróżować minimum kilka razy w roku.” – Tara Massoudi, General Manager Produktów Premium w Revolut

Czytaj też: Włamanie do LastPass groźniejsze niż przypuszczano?

Czy nowy plan Revolut Ultra odniesie sukces? Trudno to dzisiaj prognozować. Wiele zależy od tego jak zostanie wyceniony i jakie faktyczne korzyści będzie można dzięki niemu uzyskać. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści w tej sprawie.

Grafika tytułowa: Mariia Shalabaieva / Unsplash