Lubiany Samsung z ważną aktualizacją!

Samsung niejednokrotnie udowadniał nam, że przywiązuje ogromną wagę do oprogramowania swoich urządzeń mobilnych. Regularnie otrzymują one ciekawe aktualizacje wzbogacające ich funkcje oraz poprawiające jakość zabezpieczeń. Nie inaczej jest i tym razem. Samsung Galaxy S22 otrzymuje właśnie ważną paczkę poprawek która… usprawni pracę aparatów!

Samsung Galaxy S22 z aktualizacją aparatów!

Jakie nowości trafią na pokład wszystkich odmian Samsunga Galaxy S22? Przede wszystkim koncern z Korei postawi na poprawki w zakresie skanowania kodów QR, które często przekierowują nas na strony internetowe, bądź pomagają w opłacaniu rachunków. Poza tym po aktualizacji możliwe będzie korzystania z trybu hyperlapse również za pośrednictwem teleobiektywu.

Godnym odnotowania jest fakt, że poprawek doczekają się pamięć i silnik AI wykorzystywane w rozmaitych trybach służących wykonywaniu zdjęć. Popracowano także nad jakością zdjęć wykonywanych w trybie HDR. Zdjęcia nocne także będą lepsze – w ich przypadku postawiono na liczne poprawki związane z kolorami i jasnością ciemności.

Według nieoficjalnych wieści możliwość dostosowywania naturalności ostrości i intensywności kontrastu zostanie wprowadzona dla obiektywów ultraszerokokątnych i teleobiektywów. Wcześniej rozwiązanie dostępne było wyłącznie dla aparatów szerokokątnych.

Czytaj też: Samsung Galaxy Z Flip4 – nowoczesność w każdym calu!

Wieści wskazujące na rozsądne działania Samsunga w kwestii udostępniania nowości dla swoich flagowców są bardzo krzepiące. Koncern z Korei wyrasta nam obecnie na lidera wśród producentów smartfonów z Androidem, jeśli chodzi o bieżące wsparcie dla swoich produktów (nie licząc koncernu Google). Miejmy nadzieję, że sytuacja w tej kwestii będzie ulegała dalszej poprawie. Omawiana aktualizacja w pierwszej kolejności trafi na pokład smartfonów ze wspomnianej linii Galaxy S22. Podobno jednak otrzymają ją też urządzenia z rodziny Galaxy S21.