Lodówki Hisense Multidoor – hit w nowoczesnej kuchni?

Projektując kuchnię na miarę XXI wieku kierujemy się wieloma wytycznymi. Jedną z najważniejszych jest jednak praktyczne zagospodarowanie przestrzeni. W staraniach może tu pomóc zastosowanie nowoczesnego sprzętu AGD – takiego, jak lodówki Hisense Multidoor!

fot. Hisense

Praktyczność na pierwszym miejscu!

Co warto wiedzieć o lodówkach Multidoor? Są to najbardziej praktyczne urządzenia tego typu – zazwyczaj trzy- lub czterodrzwiowe z ustawną częścią chłodzącą i funkcjonalną zamrażarką z szufladami. Ogromną zaletą Multidoorów jest możliwość zamiany jednej części zamrażarki w chłodziarkę. W ofercie firmy Hisense dostępne są trzy modele takich lodówek: RQ760N4AFF​, RQ758N4SAI1​, RQ758N4SAF1​. Wszystkie charakteryzuje elegancki i nowoczesny design, który po prosu może się podobać. Poza tym doskonale wkomponujemy je w urządzone w nowoczesnym stylu kuchnie.

Duża pojemność lodówek Multidoor to idealne rozwiązanie dla licznej rodziny. Bez problemu pomieścimy w niej dużą liczbę produktów. Jednocześnie duża ilość miejsca ułatwia utrzymanie porządku. W odpowiednim przechowywaniu żywności pomagają zaawansowane technologie. Wystarczy wspomnieć o Multi Air Flow. Jest to technologia, która pozwala na stałe utrzymanie temperatury. Lodówki Multidoor od marki Hisense są wyposażone w technologię Total No Frost. Jest to system, który ogranicza całkowicie powstawanie szronu, a tym samym eliminuje konieczność kłopotliwego i czasochłonnego rozmrażania.

Zamrażarki wszystkich trzech modeli lodówek Multidoor od Hisense wyposażone zostały w funkcję Super Freeze. Dzięki niej w krótkim czasie możemy obniżyć temperaturę i szybko zamrozić jedzenie. Funkcja pozwala obniżyć temperaturę do co najmniej -18℃ i utrzymać najwyższą świeżość, konsystencję i naturalne właściwości składników. Wszystko po to, by nasze produkty przechowywane w zamrażarkach – często dość długo – po rozmrożeniu były w jak najlepszej kondycji i oferowały nam jak najwięcej dobroczynnych dla naszego zdrowia substancji.

fot. Hisense

Czytaj też: Wybieramy robota sprzątającego – listopad 2022

Dajcie koniecznie znać, czy Wy na co dzień korzystacie z lodówek typu Multidoor. Jest to sprzęt, który doskonale sprawdzi się zarówno w kuchniach przestronnych, jak i tych o stosunkowo ograniczonym metrażu zapewniając możliwość praktycznego zaaranżowania przestrzeni.

Grafika tytułowa: Hisense