Live stream “Xtreme Innovation” Adaty, można wygrać notebooka – to dziś o 17

ADATA zaprasza na Live stream “Xtreme Innovation”, który odbędzie się 5 sierpnia, Podczas transmisji zostaną zaprezentowane nowości producenta, a widzowie będą mogli wygrać moduł pamięci, dysk SSD, a nawet notebook XPG.

ADATA, podczas streamu “Xtreme Innovation” zaprezentuje szereg produktów w tym te z gamingowego brandu XPG jak pamięci RAM, dyski SSD, karty pamięci, komponenty PC oraz kompletne urządzenia. Wydarzenie rozpocznie się 5 sierpnia o 17:00 i zbiega się z obchodami jubileuszu 20-lecia ADATA.

Debiut cyfrowej ambasadorki

MERA to cyfrowa ambasadorka i bohaterka marki XPG reprezentuje wszystkich graczy dzięki swojej determinacji w dążeniu do celu i pokonywaniu wyzwań. MERA zyskała fanów z najdalszych zakątków świata oraz stała się centralnym punktem marki XPG.

Obejrzyj stream i wygraj wspaniałe nagrody!

Transmisja na żywo odbędzie się 5 sierpnia na platformie YouTube, a zostawiając komentarz podczas wydarzenia, oglądający mają szansę na wygranie dysku SSD, modułu pamięci RAM lub nawet laptopa XPG! Gorąco zachęcamy do śledzenia Instagrama markiADATA:https://www.instagram.com/adata_globalA także polskich profili marek ADATA:

https://www.facebook.com/ADATAPolska oraz XPG: https://www.facebook.com/XPG.Polska