Lenovo Legion Y90 – nowoczesny smartfon dla gracza na oficjalnym wideo!

Smartfony coraz częściej służą nam w charakterze przenośnych konsol do gier. Do Sklepu Play bowiem trafiają coraz bardziej zaawansowane tytuły nad którymi gracze spędzają coraz więcej czasu. Producenci urządzeń mobilnych doskonale zdają sobie z tego sprawę. Lenovo już wkrótce wprowadzi na rynek gamingowego smartfona Lenovo Legion Y90. W sieci pojawiło się właśnie wideo, na którym pozuje on w pełnej okazałości!

Lenovo Legion Y90 ma być opłacalnym smartfonem dla graczy!

Lenovo Legion Y90 to niezwykły smartfon, który, póki co skrywa przed nami swoją specyfikację. Wiemy na jego temat tylko tyle, ile udało się nam wyciągnąć z powyższego teasera. Już w pierwszym momencie w oczy rzuca się nietypowy układ tylnego panelu urządzenia. Mamy tutaj głośniki stereo i aparaty urządzenia w centralnej jego części (najpewniej główny oraz ultra-szeroki kąt). Smartfon wyposażony zostanie także w nowatorski system chłodzenia z wentylatorem w roli głównej. Według doniesień, sercem owego gamingowego smartfona ma być wydajny procesor Snapdragon 8 Gen 1. Ekran natomiast nie będzie wyposażony w żadne wycięcie na kamerkę ani w notcha – najwidoczniej producent uznał, że takie rozwiązanie może niepotrzebnie nas rozpraszać w trakcie rozgrywki.

Czytaj też: Samochód jak samolot? Czarne skrzynki obowiązkowe już w tym roku!

Według wstępnych doniesień, gamingowy smartfon Lenovo Legion Y90 miał zadebiutować już na początku tego miesiąca. Jak widać, koncern z Chin notuje w tej kwestii pewne opóźnienia. Gdy tylko pojawią się kolejne wieści związane z tym niezwykłym urządzeniem, będziemy Was informować.