Kung Fu Panda powraca! Znamy datę premiery!

Kung Fu Panda to postać, której raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Ta kreacja osiągnęła bardzo spektakularny, kasowy sukces na całym świecie. Jak się okazuje, trzy części sagi poświęconej sympatycznemu bohaterowi to… za mało! Zapowiedziano właśnie debiut czwartej części przygód Kung Fu Pandy, na którą… przyjdzie nam jeszcze poczekać!

Kung Fu Panda ponownie rozbawi najmłodszych?

Szczegółów fabuły produkcji jeszcze nie znamy. Możemy oczywiście się spodziewać, że główny bohater nie zmieni się, i nadal będzie nim panda Po. Z pewnością twórcy filmu wymyślili dla niego nową, zapierającą dech w piersiach przygodę, która zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Godnym odnotowania jest fakt, że między trzecią, a czwartą (nadchodzącą) częścią serii minęło aż osiem lat. Warto będzie więc przed wybraniem się do kina odświeżyć sobie całą serię. Jako że poprzednie części Kung Fu Pandy pod względem realizacji stały na bardzo wysokim poziomie – tego samego możemy się spodziewać po nadchodzącej części animacji. Być może nawet uda się jej zgarnąć jakieś wartościowe nagrody świadczące o jakości produkcji.

Czytaj też: Hogwart’s Legacy z poważnym opóźnieniem!

Kung Fu Panda 4 do kin trafi 8 marca 2024 roku. Na premierę przyjdzie nam więc jeszcze poczekać dość długo. Miejmy nadzieję, że twórcy wynagrodzą nam to oczekiwanie naprawdę niezwykłym widowiskiem!

Grafika tytułowa: DreamWorks