Koszmarna wpadka Epic Games Store!

Niejednokrotnie spektakularne wpadki zdarzały się największym. Tym razem padło na Epic Games Store. Szczęściarze przez bardzo krótki czas mogli nabyć hitową grę za grosze. O jaką produkcję chodzi i jakie kroki podjął sam słynny internetowy sklep internetowy? Wyjaśniamy!

FIFA 23 za grosze!

Niesamowite szczęście spotkało osoby chcące nabyć grę FIFA 23 w ramach pre-orderu w wersji Ultimate. Na skutek błędu w Epic Games Store możliwe było zakupienie gry na rynku indyjskim za zaledwie 5 rupii indyjskich. W przeliczeniu na polską walutę to zaledwie 29 groszy! Warto w tym momencie wspomnieć, że FIFA 23 w wersji Ultimate kosztuje w regularnej sprzedaży 399,90 złotych.

Jak się okazuje – gracze, którzy zakupili grę w „feralnej” dla Epic Games Store promocji nie poniosą z tego tytułu żadnych konsekwencji. Gra zostanie w ich bibliotekach już na zawsze. To bardzo hojna decyzja ze strony dostawcy usługi, który w taki sposób chce przeprosić fanów serii FIFA za swój błąd. Trzeba to docenić, bo wielu dostawców zdecydowałoby się z pewnością na anulowanie zamówień lub zablokowanie gry, dopóki nie zostanie wpłacona za nią pełna kwota.

Czytaj też: Logitech Signature K650 Wireless Comfort – gdy piszesz dużo!

Premiera gry FIFA 23 została wyznaczona na 30 września. Miejmy nadzieję, że nie pojawią się tu jakieś poważne opóźnienia. Dajcie znać w komentarzach, czy kiedykolwiek udało się Wam trafić na podobną „promocję” i czy dane Wam było z niej skorzystać!