Logitech Signature K650 Wireless Comfort – gdy piszesz dużo!

Logitech Signature K650 Wireless Comfort to nowa propozycja w ofercie znanego producenta akcesoriów komputerowych. Według zapewnień Logitecha jest to sprzęt zaprojektowany z myślą o osobach piszących dużo, potrzebujących wygodnego w użytkowaniu narzędzia pracy. Co warto wiedzieć o nowej klawiaturze?

Logitech Signature K650 Wireless Comfort – dla wygodnego tworzenia!

W jaki sposób Logitech Signature K650 Wireless Comfort ma zapewnić nam wygodną pracę przy tworzeniu tekstów? Przede wszystkim producent stawia na bardzo wygodną, zintegrowaną z obudową podpórkę pod nadgarstki. Ponadto Logitech opracował nowe, praktyczne skróty klawiaturowe z myślą o swoim nowym urządzeniu. Nie sposób nie wspomnieć także o tym, że klawiatura Logitech Signature K650 Wireless Comfort jest odporna na zalania.

Do zasilania sprzętu posłużą nam dwie baterie AA, które zapewniają klawiaturze 36 miesięcy nieprzerwanego działania. Z naszymi urządzeniami łączy się ona za pośrednictwem Bluetooth Low Energy lub dongle’a Logi Bolt USB. Warto wspomnieć o kompatybilności z systemami Windows, macOS, Chrome OS, Linux, iPadOS, iOS i Android.

Czytaj też: Android 13 a prywatność – Twój schowek lepiej chroniony!

Nowość ma kosztować 239 złotych. Zakupimy ją jeszcze w tym miesiącu z oficjalnego sklepu internetowego producenta. Klawiatura sprzedawana będzie w dwóch wariantach kolorystycznych – grafitowym i białym. Warto wspomnieć, że mamy do czynienia z produktem klasy eko. Jego plastikowe części wykonano z certyfikowanego tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Przez to ślad węglowy został w przypadku tej klawiatury całkowicie zredukowany.