Korzystasz z zegarka Amazfit? Czas na aktualizację!

Smartwatch to w 2022 roku sprzęt z kategorii elektroniki ubieralnej, z którego korzysta coraz więcej osób. Jednym z wiodących producentów takich urządzeń jest Amafit należący do Zepp Health. Koncern jakiś czas temu zaprezentował nam swoje topowe, inteligentne zegarki – modele GTR 4 i GTS 4. Właśnie została dla nich udostępniona dość istotna aktualizacja.

fot, Amazfit

Topowe zegarki z nowymi funkcjami!

Smartwatche to urządzenia niezwykle uniwersalne. W przeciwieństwie do klasycznych czasomierzy mają nas informować nie tylko o godzinie i dacie. Ich zadaniem jest również przekazywanie nam na bieżąco najważniejszych powiadomień z naszych smartfonów, monitorowanie naszego stanu zdrowia czy też rejestrowanie naszych treningów. Dlatego też już po wypuszczeniu na rynek producenci wspierają je aktualizacjami poprawiającymi nie tylko bezpieczeństwo pracy, ale i wprowadzającymi nowe, ciekawe funkcje. NIe inaczej jest w przypadku produktów Amazfit.

Najważniejsze nowości, które przynosi aktualizacja dla zegarków GTR 4 i GTS 4 to:

  • importowanie tras, nawigacja po trasie, wyznaczanie najkrótszej trasy powrotu,
  • możliwość włączenia trybu „always on” w trakcie ćwiczeń,
  • automatyczne osuszanie po pływaniu,
  • zbieranie danych offline dla trybu pływania.

Czytaj też: Huawei Watch GT3 SE – niedrogi zegarek, spore możliwości?

Dajcie koniecznie znać, czy Wasze zegarki wyświetliły już komunikat o dostępnej aktualizacji. Miejmy nadzieję, że producent nie spocznie na laurach i że w najbliższych miesiącach nadal będzie wspierał swoje topowe zegarki nowymi wersjami oprogramowania.

Grafika tytułowa: Amazfit