Kolejny Superman bez Henry’ego Cavilla!

Wszyscy fani uniwersum DC wyczekiwali w ostatnich tygodniach informacji na temat kolejnej odsłony filmu Man of Steel oraz powrotu Henry’ego Cavilla w roli Supermana. Niestety nie mamy dla Was dobrych wiadomości. Na tą produkcję przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. James Gunn ma bowiem obecnie inne plany.

Człowiek ze stali odłożony na później?

Fanom Supermana wielkich nadziei narobił powrót Henry’ego Cavilla w tej roli w jednej ze scen w Black Adam. Nawet sam aktor potwierdził, że coś jest na rzeczy w kwestii kolejnej części Człowieka ze stali. Jak się jednak okazuje, ostatnio doszło do spotkania Cavilla z szefami DC Films, Jamesem Gunnem i Peterem Safranem. Poinformowali oni Brytyjczyka, że obecnie nie ma planów stworzenia kolejnego filmu z nim w roli głównej.

W miejsce kolejnego Człowieka ze stali powstanie zupełnie inna produkcja, która – według zapewnień – ma się skupiać na młodzieńczych latach Supermana. Oczywiście możemy spodziewać się, że z tego powodu dobrana zostanie do niej zupełnie nowa obsada aktorska, która pomoże w przeniesieniu się lata wstecz. Wymagania ze strony fanów wobec tego filmu będą ogromne. Twórcy muszą więc bardzo postarać się w kwestii scenariusza.

Czytaj też: Wiemy dlaczego Henry Cavill nie chce być Wiedźminem!

No cóż – pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na bardziej oficjalne i szczegółowe informacje związane z planami wobec uniwersum DC. Mam nadzieję, że sequel Człowieka ze stali nie został całkowicie zarzucony i że zobaczymy jeszcze Henry’ego Cavilla w roli Supermana.

Grafika tytułowa: Warner Bros.