Kolejne nowości w aplikacji Twój telefon!

Aplikacja Twój telefon wydana już dość dawno przez Microsoft to fantastyczne narzędzie, które pokochały miliony użytkowników Windowsa na całym świecie. Ten niepozorny program pozwala na wygodną synchronizację rolki aparatu smartfona z komputerem, odczyt powiadomień oraz komunikację telefoniczną i SMS-ową. Koncern z Redmond stale wzbogaca swój produkt o nowe funkcje, które czynią go jeszcze praktyczniejszym. Nie inaczej jest i tym razem!

fot. Microsoft/Samsung

Twój telefon wkrótce z nowościami!

Już jakiś czas temu pojawiły się wieści związane z nowościami zmierzającymi do aplikacji Twój telefon. W pierwszej kolejności jednak zawsze takie rozwiązania sprawdzają członkowie programu Windows Insider. Dopiero gdy okaże się, że nowe funkcje nie sprawiają żadnych problemów, to wtedy trafiają w ręce wszystkich użytkowników. Nie inaczej będzie i tym razem.

Microsoft chce dostosować aplikację do wizualnych standardów Windowsa 11. Ma być ona ładniejsza, bardziej przejrzysta i bardziej intuicyjna w obsłudze. Koncern z Redmond wprowadzi poprawki także do widżetu odpowiedzialnego za obsługę połączeń telefonicznych. Będzie on większy i bardziej czytelny, przez co też łatwiej będzie go obsłużyć w przypadku urządzeń z ekranem dotykowym.

Czytaj też: Motorola Edge 30 – znamy datę premiery w Europie!

Gdy tylko beta testy nowości zostaną zakończone, możemy spodziewać się ich wdrożenia w ujęciu globalnym. Spodziewam się, że nastąpi to nie później, niż na przełomie lutego i marca. A jakie funkcje Waszym zdaniem powinny trafić jeszcze do aplikacji Twój telefon?

Grafika tytułowa: Microsoft/Samsung