Kiedy zadebiutuje Samsung Galaxy S22? Oto co wiemy!

Samsung Galaxy S22 i jego poszczególne odmiany to chyba najbardziej wyczekiwany obecnie smartfon z Androidem. Dzięki licznym przeciekom, które już trafiły do sieci samo urządzenie nie ma już przed nami tajemnic. Co jednak z potencjalną datą jego premiery? Sprawdźmy, co w owej kwestii absolutnie powinniśmy wiedzieć!

Flagowce Samsunga – znamy orientacyjną datę premiery!

Topowe smartfony Galaxy zaoferują nam najwyższą jakość wykonania oraz wyborną wydajność pracy. Wszystkie, zaraz po wyjęciu z pudełek, będą pracować pod kontrolą systemu Android 12 z One UI 4. Dodatkowo, najdroższy wariant urządzenia – Ultra – wspierał będzie stylusa S-Pen, który w tym roku ma być chowany w obudowie. Możliwe też, że topowy Galaxy S22 zmieni nazwę – z Galaxy S22 Ultra na Galaxy S22 Note. Wskazywały na to przecieki, które pojawiły się jakiś czas temu.

Powszechnie oczekuje się, że Samsung ujawni serię Galaxy S22 w nadchodzących tygodniach. W końcu zawsze nowe urządzenia z rodziny Galaxy S debiutowały na początku roku. Według wstępnych informacji, które pojawiły się w sieci, koncern z Korei ma planować wydarzenie z serii Unpacked na 8 lutego. Zamówienia w przedsprzedaży, na serię Galaxy S22, będą przyjmowane od 9 lutego, a ogólna sprzedaż w sklepach wystartować ma od 24 lutego.

Czytaj też: Omnivision prezentuje rewolucyjny aparat dla smartfonów!

Seria Galaxy S22 od Samsunga zapowiada się niezwykle ciekawie. Nie mogę się doczekać premiery tych nowości, a Wy? Liczę na to, że wkrótce po premierze będziemy mieć okazję je dla Was przetestować! Tymczasem pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalną prezentację wspomnianych flagowców.