Kamery internetowe Logitech z serii Brio 300 oficjalnie!

Firma Logitech zaprezentowała dziś serię Brio 300 – linię kompaktowych kamer internetowych typu plug-and-play o rozdzielczości Full-HD 1080p, z automatyczną korekcją światła i mikrofonem z redukcją szumów. Dostępne w atrakcyjnej cenie, kamery Brio 300 dają poczucie naturalności i większej produktywności podczas spotkań wideo.

fot. Logitech

Niesamowite kamerki nie tylko dla profesjonalistów!

Kamerki z rodziny Brio 300 (Brio 300 i Brio 305) to sprzęt oferujący nam pracę w rozdzielczości Full HD z wysokim kontrastem dynamicznym, automatyczną korekcją natężenia światła i pojedynczym mikrofonem cyfrowym z redukcją szumów. Oznacza to, że sprzęt od znanego koncernu zapewni nam bezproblemową pracę w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach biurowych.

Kamery internetowe łączą się z komputerami poprzez port USB-C, co pozwala na szybkie I łatwe dołączanie do spotkań wideo. Po ich zakończeniu wystarczy szybko obrócić wbudowaną migawkę, aby mieć pewność, że obiektyw kamery jest zablokowany, a miejsce pracy niewidoczne.

Sprzęt cieszy oko ze względu na niesamowity design. Dostępny jest w kolorach białym, grafitowym i różowym, kamery internetowe harmonijnie współgrają z myszami i klawiaturami firmy Logitech, tworząc stylową, dobrze zorganizowaną przestrzeń.

Czytaj też: Ważny przeciek! Taki będzie iPhone 15?

Kamery Brio 300 i Brio 305 będą dostępne globalnie w styczniu 2023 roku na stronie logitech.com oraz u sprzedawców detalicznych. Sugerowana cena detaliczna dla każdej z kamer wynosi 359 PLN.

Grafika tytułowa: Logitech