Ważny przeciek! Taki będzie iPhone 15?

Apple w 2023 roku stawiać będzie na ostrożne premiery – ze względu na postępujący kryzys gospodarczy. Nie oznacza to jednak, że nie będzie w przypadku swoich produktów forsować innowacji. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że w przypadku smartfonów od koncernu z Cupertino – iPhone 15 – pojawi się doskonale znana funkcja.

Źródło: Apple Hub

Dynamic Island w tańszych smartfonach Apple?

Mowa o Dynamic Island, które to przebojem wdarło się na pokład iPhone 14 Pro oraz iPhone 14 Pro Max. Koncern z Cupertino poszedł w przypadku tego innowacyjnego rozwiązania na całość i… to się opłaciło. Fani Apple pokochali je od samego początku. Jest nie tylko funkcjonalne, ale i prezentuje się fantastycznie i nowocześnie. Czas więc, by wdrożone zostało w przypadku wszystkich, tegorocznych urządzeń.

Najnowsze przecieki ukazujące nam wygląd iPhone 15 wskazują na to, że Dynamic Island zostanie wdrożone również w przypadku tego smartfona, jak i – najpewniej – iPhone 15 Plus. To posunięcie, które powinno ucieszyć tych fanów produktów z Cupertino, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup droższych wariantów iPhone’a. Pozostaje mieć nadzieję, że przecieki potwierdzą się w najbliższych tygodniach.

Czytaj też: Nowe komputery od Apple oficjalnie!

Dajcie koniecznie znać, czy taka nowość w iPhone 15 spełni Wasze oczekiwania. Kolejne miesiące powinny przynieść więcej informacji związanych z tegorocznymi smartfonami koncernu z Cupertino. Będziemy dla Was trzymać rękę na pulsie.

Grafika tytułowa – Źródło: Apple Hub