Nowe produkty Huawei oficjalnie!

Huawei Polska wprowadza dziś do sprzedaży dwa nowe urządzenia – dokanałowe słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 5i oraz smartfon Huawei nova Y61. Sprawdźmy co nowości mają nam do zaoferowania oraz ile będą kosztowały w oficjalnej polskiej dystrybucji.

fot. Huawei

Huawei nova Y61

Huawei nova Y61 to rozsądnie zapowiadający się smartfon celujący w klientów o mniej zasobnych portfelach. Producent stawia tu na ekran IPS o przekątnej 6,52″, rozdzielczości HD+ i częstotliwości odświeżania 60 Hz. Koncern z Chin nie podał jeszcze informacji na temat procesora zastosowanego na pokładzie tego urządzenia. Wiadomo natomiast, że będzie ono dostępne w naszym kraju w wariancie 4/64 GB. Na pleckach mamy główny aparat o rozdzielczości 50 MP wspierany przez dwa obiektywy pomocnicze po 2 MP każdy. Do wykonywania selfie oraz prowadzenia rozmów wideo posłuży matryca o rozdzielczości 5 MP. Całość ma być zasilana baterią o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla ładowania 22,5 W.

fot. Huawei

Huawei FreeBuds 5i

Huawei FreeBuds 5i to ciekawe słuchawki od chińskiego koncernu. Zaoferują nam ANC oraz odporność na wodę i kurz z certyfikatem IP54. W przypadku tego sprzętu gigant postawił na wsparcie dla kodeku LDAC oraz na możliwość sparowania zestawu z dwoma urządzeniami naraz. Czas pracy między ładowaniami jest bardzo zadowalający – przy doładowywaniu w etui wyniesie on aż 28 godzin.

Czytaj też: Kamery internetowe Logitech z serii Brio 300 oficjalnie!

Sugerowana cena detaliczna Huawei FreeBuds 5i wynosi 399 zł. Smartfon Huawei nova Y61 będzie natomiast kosztował 899 zł.

Grafika tytułowa: Huawei