Jon Snow powróci? Są takie plany!

Gra o Tron to jeden z tych seriali, które pozostawiły największy niedosyt. Niestety nikt nie cofnie czasu i nie nagra ponownie słabego, ostatniego sezonu serii. Coraz więcej mówi się jednak o innych produkcjach osadzonych w uniwersum. Już w wakacje zadebiutuje prequel produkcji – Gra o Tron: Ród Smoka. Jak się okazuje, już wkrótce możemy poznać więcej szczegółów na temat kolejnego projektu, w ramach którego wróci lubiany bohater!

Poznamy dalsze losy najsłynniejszego bękarta?

Wśród wielu postaci przewijających się przez serial Gra o Tron postaci, kilka wzbudziło naszą niekwestionowaną sympatię. Jedną z takich osób był najsłynniejszy bękart serii – Jon Snow. Jak się okazuje, może on doczekać się własnego serialu! W tej chwili nie wiadomo jeszcze, jaka miałaby być jego fabuła. Możemy jednak domyślać się, że produkcja opowiadałaby historię Jona Snow już po wygnaniu za Mur, które przedstawione zostało w ostatnim odcinku Gry o Tron. Niewątpliwie scena, w trakcie której wkraczał za Mur z Tormundem zostawiła otwartą furtkę by jego historia mogła być kontynuowana. Oczywiście nie wyobrażamy sobie, by Jona Snow mógł zagrać ktoś inny niż Kit Harington!

Czytaj też: Jurassic World: Dominion zarabia krocie – mimo, że to słaby film!

Musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na jakieś konkretne wieści związane z omawianym serialem. Póki co nawet nie wiemy jaki będzie nosił tytuł. Myślę, że jego premiera w HBO Max to kwestia 2-3 lat. Oby trzymał poziom i w ciekawy sposób zamknął wątek lubianego bohatera!

Grafika tytułowa: HBO