Jak w sali kinowej: Creative z nowym Soundbarem z serii Stage

Dzięki funkcji podwójnego rozmieszczenia dźwięku możemy osiągać optymalne wrażenia słuchowe niezależnie od naszej odległości od urządzenia.  

Creative rozwija swoją serię Stage o Soundbar Stage 360, który dzięki zastosowaniu nowych przetworników i technologii Dolby Atmos ma za zadanie przenieść domową rozrywkę na wyższy poziom, udostępniając użytkownikom namiastkę znanego z sal kinowych dźwięku trójwymiarowego. W najnowszym wcieleniu listwa dźwiękowa otrzymuje opcję podwójnego rozmieszczenia dźwięku, nowe opcje połączeń i zwiększoną moc całego zestawu do 120W w RMS.

Czytaj też: Creative SXFI Air Gamer – test słuchawek gamingowych dla wymagających!

W przygotowaniu listwy Creative Technology współpracowało z inżynierami Dolby Laboratories, a efektem jest zastosowanie wysokiej klasy przetworników, odpowiednio wysterowanych i umieszczonych w taki sposób, by zapewnić dźwięk najwyższej rozdzielczości. Dzięki łączności przewodowej i bezprzewodowej soundbar może pełnić funkcję swoistego centrum dowodzenia, umożliwiając podłączenie czterech urządzeń zewnętrznych.

Soundbar Creative Stage 360 posiada funkcję podwójnego rozmieszczania dźwięku, co pozwala zoptymalizować wrażenia słuchowe niezależnie od odległości urządzenia od słuchacza. Pełny zestaw składa się z dwóch indywidualnie dostrojonych przetworników typu racetrack o mocy do 60W w RMS oraz głośnika niskotonowego o dużym skoku membrany o mocy, również 60W w RMS, i potrafi zagrać z mocą 120W w RMS, a jego moc szczytowa dochodzi do 240W. Jego cena to 999 zł, a produkt dostępny jest na oficjalnej stronie producenta.