Jabra Perform 45 – świetna słuchawka dla profesjonalistów!

Jabra wprowadza do oferty nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Jabra Perform 45 – zapewniający łączność pracownikom obsługi klienta w dowolnym miejscu. Praca z telefonem jeszcze nigdy nie była taka wygodna! Co nowość ma nam do zaoferowania? Sprawdźmy!

fot. Jabra

Rozmowy bez kompromisów

Jednym z najważniejszych rozwiązań serwowanych na pokładzie nowych słuchawek Jabry jest funkcja Push-To-Talk. Za pomocą przycisku PTT zlokalizowanego na zestawie słuchawkowym mogą oni szybko odpowiadać na pilne pytania i błyskawicznie rozwiązywać problemy niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Funkcja PTT jest unikatowa, jeśli chodzi o zestawy słuchawkowe i zwiększa produktywność pracowników.

Hałas jest nieustannym wyzwaniem dla większości pracowników obsługi klienta, zwłaszcza tych działających na pierwszej linii. Dlatego też zestaw słuchawkowy Jabra Perform 45 jest wyposażony w zaawansowany mikrofon z funkcją ultra redukcji hałasu, który eliminuje nawet do 80% dźwięków w tle. Od teraz rozmowy służbowe nie będą już zakłócane niepotrzebnymi dźwiękami pojawiającymi się w tle.

Kompaktowy zestaw Jabra Perform 45 waży zaledwie 18 g oraz zapewnia wygodne i dyskretne dopasowanie, niezależnie od tego na którym uchu użytkownicy chcą go nosić. To bardzo ważna kwestia w sytuacjach, w których z taką słuchawką pracujemy po osiem, lub nawet dziesięć godzin dziennie. Jabra Perform 45 nie będzie nas męczyć w trakcie użytkowania nawet wtedy, gdy intensywna praca to dla nas norma.

Najważniejsze cechy i funkcje Jabra Perform 45:

  • Mała, lekka i dyskretna konstrukcja — pracownicy mogą się cieszyć całodzienną wygodą i zawsze wyglądać profesjonalnie w oczach klientów. Zestaw słuchawkowy można łatwo dezynfekować. Jest on wytrzymały i posiada stopień ochrony IP54 przed kurzem oraz wodą.
  • Mikrofon eliminujący 80% hałasu i krystalicznie czysty dźwięk — zapewnia płynność komunikacji bez zakłóceń.
  • Push-to-Talk — umożliwia błyskawiczną komunikację ze współpracownikami.
  • Łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa — wymaga minimalnej liczby naciśnięć przycisków, a przy tym oferuje intuicyjną, wytrzymałą i łatwą do utrzymania w czystości oraz dezynfekcji konstrukcję.
  • Długa żywotność baterii i daleki zasięg — do 20 godzin działania w trybie Push-to-Talk lub do 8 godzin w trybie samych połączeń, zasięg bezprzewodowy do 100 m. Uniwersalne ładowanie przez USB-C i kompatybilność z ładowarką do 5 zestawów słuchawkowych.
  • Ruchome ramię mikrofonu — umożliwia natychmiastowe wyciszanie dźwięku przychodzącego i zwiększenie koncentracji na klientach.
  • Możliwość personalizacji urządzeń i zarządzania nimi — przy użyciu oprogramowania Jabra Direct i Xpress oraz bezpłatnego oprogramowania SDK do integracji.

Czytaj też: Nowy ThinkPad to… smartfon!

Zestaw słuchawkowy Jabra Perform 45 jest już dostępny w dystrybucji oraz na Amazon i Jabra.pl w sugerowanej cenie producenta $149/€129.

Grafika tytułowa: Jabra