Apple zaprasza na poniedziałkową konferencję! Ciekawe nowości w drodze?

Apple przedstawiło nam już w tym roku naprawdę ciekawe nowości. Mam tu na myśli urządzenia z rodziny iPhone 13 i nowe iPad’y. Jak się jednak okazuje, to nie wszystko, co koncern z Cupertino ma dla nas w zanadrzu. Już w poniedziałek bowiem Amerykanie startują z kolejną konferencją, podczas której najpewniej poznamy ciekawe nowości dla fanów macOS.

fot. Iewek Gnos / Unsplash

Ciekawe nowości od Apple w drodze!

Jakie premiery przyniesie nam poniedziałkowa, oczywiście wirtualna, konferencja Apple? Przede wszystkim spodziewamy się prezentacji nowych komputerów przenośnych z serii MacBook Pro, pracujących w oparciu o autorskie procesory M1X. Wspomniane urządzenia z pewnością zadebiutują w rozmiarach 14″ i 16″. Plotki wskazują na to, że tegoroczne MacBooki Pro zostają pozbawione Touch Bara. Poprawiona ma zostać także stylistyka urządzeń, które wyposażone zostaną w takie udogodnienia, jak ekrany mini-LED, port HDMI, slot na karty SD czy popularne już wśród fanów „jabłek” MagSafe dla ładowania.

Ważną nowością, jakiej spodziewamy się także w poniedziałek jest nowa odsłona macOS. Być może koncern z Cupertino skusi się także na prezentację ciekawych akcesoriów (jak nowe słuchawki AirPods), czy też innych urządzeń pracujących w oparciu o macOS.

Konferencję Apple śledzić będziecie mogli poniżej:

Oczywiście na conowego.pl przygotujemy dla Was obszerne podsumowanie owej konferencji. Nie zapomnijcie więc zajrzeć do nas w poniedziałek, w godzinach wieczornych. 🙂

Grafika tytułowa: Apple