iPad 10. generacji bez złącza słuchawkowego?

Apple wiedziało co robi wypuszczając na rynek iPada. Obecnie to jeden z najpopularniejszych tabletów, jakie można kupić. Ową popularność zawdzięcza atrakcyjnej cenie oraz płynnie działającemu, intuicyjnemu w obsłudze oprogramowaniu. Jak się okazuje, w tym roku fanów urządzenia może czekać nie lada zaskoczenie!

Źródło: mysmartprice

Muzyka? Tylko przez Bluetooth!

Najnowsze doniesienia wskazują na to, że iPad 10. generacji raczej nie zaoferuje nam już złącza słuchawkowego. Wszelki sprzęt audio będziemy musieli więc łączyć z nim bezprzewodowo – poprzez Bluetooth. Wiemy już – na podstawie renderów – że nowy iPad zaoferuje nam w kwestii designu spłaszczone krawędzie – jak większość nowych urządzeń od Apple. Ponadto możemy się w przypadku nowości spodziewać złącza USB-C. Nowy, najtańszy iPad przejdzie więc małą rewolucję. Miejmy nadzieję, że właśnie z jej powodu cena urządzenia nie zostanie w drastyczny sposób podniesiona. W końcu klasycznego iPada uwielbiamy za to, że jest… po prostu niedrogi!

Czytaj też: Nord 20 SE najtańszym smartfonem OnePlus!

Na premierę nowego iPada jeszcze trochę poczekamy. Najpewniej zostanie on zaprezentowany jesienią, razem z nowymi iPhone’ami oraz pozostałymi urządzeniami od Apple. Konferencja w Cupertino odbędzie się zapewne tradycyjnie – pod koniec września. Miejmy nadzieję, że do tego czasu iPad 10. generacji zdradzi nam na swój temat więcej tajemnic.

Grafika tytułowa: Tyler Franta / Unsplash