Intel Extreme Masters 2022 – rusza sprzedaż biletów

Między 25 a 27 lutego przyszłego roku, po dwóch latach przerwy, IEM Katowice znowu powita swoich fanów na żywo. Sprzedaż biletów rusza dziś, 23 września o godzinie 14:00 w serwisie e-bilet.pl.

Jedno z największych wydarzeń esportowych na świecie wraca do swojego gniazda,  które uwiło sobie kilka dobrych lat temu w katowickim Spodku.

Po dwóch latach nieobecności spowodowanej ogłoszeniem pandemii fani esportu z całego świata będą mogli oglądać swoich idoli na żywo, dopingując ich podczas zmagań w Counter Strike’a: Global Offensive oraz StarCraft II.

Łączna pula nagród w zawodach to ponad milion dolarów. Na gości czekają też atrakcje znane z poprzednich edycji IEM Katowice – w Międzynarodowym Centrum Kongresowym powstanie strefa IEM Expo z nowoczesnymi stanowiskami największych na świecie marek technologicznych, gamingowych i tych, które kojarzone są z esportem.

Odwiedzający mogą liczyć na prezentacje najnowszego sprzętu do grania, spotkania z ich idolami ze świata gamingu i esportu, konkursy oraz szereg innych atrakcji.

Sprzedaż biletów na IEM Katowice 2022 wystartuje już dzisiaj o godzinie 14:00.  Ze względów bezpieczeństwa wszystkie bilety na wydarzenie są imienne. Nadchodząca edycja zostanie podzielona na kilka stref.

Bilety w cenach od 180 – 850 złotych, dostępne są w serwisie e-bilet.pl.