Huawei Watch Fit 3 coraz bliżej!

Zegarki Huawei Watch Fit to sprzęt dedykowany aktywnym fanom elektroniki nasobnej. Koncern z Chin serwuje nam na ich pokładzie swoje sztandarowe rozwiązania, dzięki którym możliwe jest sprawne monitorowanie treningów oraz parametrów zdrowotnych. Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery zegarka Huawei Watch Fit 3. generacji.

Huawei Watch Fit 3 – co o nim wiemy?

Huawei Watch Fit 3 nie zdradził nam jeszcze swojej pełnej specyfikacji. Ta z pewnością pojawi się w sieci na przełomie najbliższych tygodni. W tej chwili natomiast wiemy już, że najnowszy model zegarka od Huawei pod względem designu będzie mocno naśladował legendarnego Apple Watcha. Jego bryła ma być nieco bardziej kwadratowa, a na kopercie wygospodarowano miejsce dla cyfrowej koronki służącej do nawigacji po funkcjach urządzenia. Pod koroną – jak w przypadku zegarka od Apple – pojawi się niewielki, dodatkowy przycisk.

Według doniesień leaksterów zegarek ma być gotowy i przechodzić obecnie niezbędne certyfikacje. Pierwotnie spodziewano się, że zadebiutuje wraz z nowymi flagowcami Huawei Pura. Tak się jednak nie stało. Nie da się jednak ukryć, że premiery smartwatcha Huawei Watch Fit 3 spodziewamy się na przełomie kilku nadchodzących tygodni. Czekamy z niecierpliwością na kolejne doniesienia z nim związane.

Czytaj też: Światowy Dzień Zdrowia – wyniki badania Huawei

Grafika tytułowa: Huawei