Huawei Watch 3 Elite taniej i w nowych szatach

Huawei wprowadza do sprzedaży Watch 3 Elite, nowy model smartwatcha na eleganckiej bransolecie z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei FreeBuds 4i. Od dziś do 10 października zestaw kosztuje 1 999 zł.  

Do tej pory model Watch 3 – wprowadzony do sprzedaży w czerwcu – dostępny był na pasku skórzanym lub polimerowym i kosztował ok 2,3 tys. zł.

Elegancki wygląd i wygoda użytkowania

Tarcza Huawei Watch 3 Elite, tak jak tarcze pozostałych smartwatchy z serii, pokryta jest wysokiej jakości szkłem i ma zakrzywione krawędzie. Dzięki zastosowaniu nanopowłoki ochronnej, wyświetlacz jest odporny na zarysowania i ślady odcisków palców.

Spód koperty wykonany jest z przyjaznego dla skóry, ceramicznego materiału – dzięki temu jego powierzchnia jest przyjazna w dotyku i gładka, co pomaga w stałym i dokładnym monitorowaniu tętna. Tarcza zegarka wykonana jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje najwyższą jakość i trwałość. Obrotowa koronka umożliwia wygodne i precyzyjne powiększanie i pomniejszanie obrazów oraz sterowanie opcjami menu.

Bateria w Watch 3 działa nawet do 2 tygodni na jednym ładowaniu w trybie ultra oraz 3 dni w trybie smart (podczas korzystania z funkcji eSIM). Zaledwie 10 minut bezprzewodowego ładowania pozwala na doładowanie baterii do 20%.

System HarmonyOS w najnowszej serii smartwatchy przynosi również nowy wygląd interfejsu wyświetlacza – menu aplikacji oparte jest na motywie szachownicy, dzięki czemu odczytywanie informacji jest proste i wygodne. Huawei Watch 3 umożliwia korzystanie z tarcz w formie interaktywnej, dzięki możliwości tworzenia spersonalizowanych animacji oraz wgrywania zdjęć czy filmów (wideo w zwolnionym tempie lub filmów poklatkowych).

Zdrowie i kondycja pod kontrolą

Watch 3 Elite to bardzo dobre narzędzie dla aktywnych. Smartwatche z tej serii obsługują aż 100 trybów sportowych, w tym 19 profesjonalnych dyscyplin, 12 rodzajów aktywności na świeżym powietrzu oraz 7 treningów halowych. Urządzenia rejestrują kluczowe dane takie jak czas trwania treningu, spalone kalorie, tętno, postęp ćwiczeń czy czas regeneracji. Huawei Watch 3 wyposażony jest w precyzyjny czujnik, który wykrywa temperaturę skóry na nadgarstku. Urządzenia obsługują także ulepszoną technologię TruSeen 4.5 z całodobowym monitorowaniem pulsu oraz natlenienia krwi SpO2, a także możliwość mierzenia poziomu stresu i jakości snu.