Huawei MateBook D14 z nowym wariantem!

Huawei MateBook D14 to dobrze wykonany i niezwykle popularny laptop, który zdobył rzesze fanów na całym świecie. Jego tegoroczna odsłona doczekała się właśnie tańszego wariantu, który powinien trafić w gusta użytkowników o mniej zasobnych portfelach. Co warto wiedzieć na jego temat?

fot. Huawei

Nieco starsze podzespoły gwarantem niższej ceny

Najtańszy wariant Huawei MateBook D14 nadal będzie bez dwóch zdań świetnym laptopem. Producent musiał jednak pójść w jego przypadku na pewien kompromis w celu zachowania nieco bardziej atrakcyjnej ceny. Tym kompromisem będzie procesor – Intel Core i5-1240P. Jednak dla statystycznego użytkownika Windowsa zmiana nie będzie odczuwalna. Układ będzie wspierany przez maksymalnie 16 GB RAM i 1 TB przestrzeni na dane użytkownika.

Obraz wyświetlany będzie na 14-calowej matrycy IPS o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Koncern z Chin swojego niedrogiego laptopa rekomendował będzie użytkownikom poszukującym dobrze wyposażonego i energooszczędnego urządzenia do podstawowych zastosowań – pracy z dokumentami, przeglądania Internetu czy też mediów społecznościowych. Zdecydowanie natomiast nie jest to sprzęt do grania.

Czytaj też: Tesla Model Y to najlepiej sprzedający się samochód na świecie!

Dajcie znać w komentarzach, czy mieliście okazję korzystać z laptopów Huawei. To naprawdę świetne urządzenia nie objęte amerykańskim banem, dzięki czemu można w ich przypadku korzystać z systemu Windows 11.

Grafika tytułowa: Huawei