Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 – zdrowe powietrze w sezonie alergicznym!

Okres wiosenno-letni to trudny czas dla osób borykających się z rozmaitymi alergiami. Właśnie z tego powodu warto zadbać by powietrze, którym oddychamy było zdrowe i bezpieczne dla nas oraz naszych najbliższych. Dobrą decyzją będzie z pewnością zakup odpowiedniego oczyszczacza powietrza – takiego jak Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011!

fot. Hoover

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo!

Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 to bardzo wydajny oczyszczacz powietrza. Urządzenie nie tylko potrafi pozbyć się 99,97% bakterii, wirusów, ale również dzięki 3 poziomom filtracji jest w stanie pozbyć się kurzu, sierści, a także zarodników. Warto także wspomnieć o tym, że zastosowany na jego pokładzie filtr z węglem aktywnym, usunie również wszelkie nieprzyjemne zapachy, zanieczyszczenia gazowe oraz dym papierosowy

Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 może także zneutralizować uczulające pyłki roślin. Tworząc profil w aplikacji hOn można monitorować poziom wskazanych alergenów w powietrzu. Urządzenie posiada również czujnik czadu z alarmem dźwiękowym. Omawiany oczyszczacz powietrza od Hoover to jednocześnie nawilżacz powietrza oraz dyfuzor olejków mających zastosowanie w aromaterapii. Może więc zapewnić odpowiednie warunki do relaksu po ciężkim dniu w pracy.

fot. Hoover

Czytaj też: Oczyszczacz powietrza Hoover H-Purifier 700 – oddech pełną piersią

Prezentowany odświeżacz powietrza od Hoover jest bardzo wszechstronnym urządzeniem, który przejawia wszelkie predyspozycje by odpowiednio zadbać o nasze zdrowie. Może zastąpić w nowoczesnym domu praktycznie kilka urządzeń, dzięki czemu zaoszczędzamy pieniądze, które wydalibyśmy na ich zakup. Jeśli interesuje Was zakup odświeżacza Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 to z jego recenzją możecie zapoznać się pod powyższym linkiem. Urządzenie w sprzedaży on-line kosztuje 1699 złotych.

Grafika tytułowa: Hoover