Hoolam – nowa usługa hulajnóg elektrycznych na polskim rynku!

Hoolam to nowa usługa związana z hulajnogami elektrycznymi. Już wkrótce będziecie mogli skorzystać z niej w większych i mniejszych ośrodkach miejskich w Polsce i za granicą. Póki co jednak wystartował program pilotażowy, którego zadaniem jest przetestowanie usługi przed wdrożeniem na większą skalę. Hulajnogi są już dostępne w wielkopolskim Krotoszynie!

Wystartował program pilotażowy

Hoolam to zupełnie nowy startup, który skorzystał ze wsparcia finansowego funduszu venture capital Freya Capital, napędzającego innowacyjne przedsiębiorstwa, które mają wysoki potencjał rozwojowy. W ostatnich latach hulajnogi elektryczne zyskały na popularności i bardzo często spotykamy je szczególnie w dużych ośrodkach miejskich. Celem Hoolam jest jednak zapewnienie możliwości korzystania z bezemisyjnych środków transportu także w mniejszych miasteczkach i miejscowościach.

Korzystanie z usługi Hoolam jest dziecinnie proste. Wystarczy pobrać na swój telefon aplikację, doładować swoje konto środkami, zeskanować kod QR wybranej hulajnogi i w zasadzie to wszystko! W tak prosty sposób można cieszyć się z bezemisyjnej jazdy!

„Świadomie startujemy z usługą wynajmu hulajnóg elektrycznych pod koniec sezonu. W branży sharingu jest wiele czynników, które mogą sprawić, że klienci pokochają jazdę, ale są też ryzyka. Hoolam to firma technologiczna i od tego czy wszystko dobrze zadziała zależy zadowolenie klienta z jazdy na hulajnodze. Krotoszyn to jedno z miast, w którym jeszcze w tym roku chcemy przetestować system, aplikację i pojazdy. Chcemy poznać opinie naszych klientów o nowej usłudze i wykorzystać czas zimowy do wdrożenia kolejnych zmian i ulepszeń. Planujemy wejść w przyszły sezon 2023 z jeszcze lepszą obsługą i wieloma umowami podpisanymi z miastami w całej Polsce i za granicą.” – mówi Beata Nanasik, CEO Hoolam.

Czytaj też: Szefowie koncernów samochodowych krytykują szybkie zmiany

W najbliższych dniach sprawdzimy dla Was usługę Hoolam i przygotujemy dla Was poradnik – jak zacząć korzystać z hulajnóg elektrycznych. A Wy koniecznie dajcie nam znać, czy mieliście już okazję korzystać na co dzień z hulajnóg elektrycznych.