Hit w Prime Gaming na sierpień!

Amazon co miesiąc serwuje nam kilka gier za darmo w ramach subskrypcji Prime Gaming. Zdarzało się już, że w nasze ręce trafiały uznane tytuły, które potrafiły zatrzymać nas przed monitorami na wiele godzin. Czasem jednak w usłudze zdarzają się słabsze miesiące pozbawione niekwestionowanych hitów. Tym razem Amazon zaoferuje nam w swojej usłudze kilka słabszych tytułów, ale i jeden niekwestionowany i uwielbiany klasyk!

Hit do odebrania w Prime Gaming

W lipcu, prawdziwą gratką dla fanów gier komputerowych było Prime Day, w ramach którego otrzymaliśmy za darmo kilka naprawdę ciekawych produkcji. Sierpien dla graczy w ofercie Amazona nie jest już tak łaskawy. Na liście darmowych produkcji, wśród miernych tytułów znalazła się jednak pewna perełka – tym razem od Blizzarda. Mowa o StarCraft Remastered, który ucieszy szczególnie starszych graczy. Lata temu ogrywali oni w końcu pierwszą część serii w jej klasycznej formie. Pełna lista nowości prezentuje się następująco:

  • StarCraft: Remastered,
  • ScourgeBringer,
  • Zak McKracken and the Alien Mindbenders,
  • Beasts of Maravilla Island,
  • Recompile,
  • Family Mysteries: Poisonous Promises.

Czytaj też: 100 milionów dolarów Diablo: Immortal Mobile

No cóż – pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze kilka dni na udostępnienie wspomnianych nowości. Miejmy nadzieję, że we wrześniowym zrzucie Prime Gaming Amazon zaserwuje nam również jakiś ciekawy tytuł klasy światowej, który przyciągnie do subskrypcji kolejnych użytkowników.

Grafika tytułowa: Amazon