HBO Max już w Polsce!

HBO Max to jedna z najciekawszych usług na rynku VOD. Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że to rozwiązanie zastąpi w naszym kraju HBO GO. Kilka tygodni temu pojawiły się nawet oficjalne materiały zapowiadające debiut HBO Max w Polsce. Dziś natomiast aplikacje, jak i sama usługa trafiły nad Wisłę!

fot. HBO Max

HBO Max w Polsce z nowościami!

HBO Max w Polsce wystartowało dziś w Polsce – zgodnie z planem. Administratorzy tego całkiem niezłego serwisu VOD mają dla nas atrakcyjną promocję związaną z jego premierą na naszym rodzimym rynku. Każda osoba, która zdecyduje się na subskrybowanie usługi do 31 marca 2022 roku, otrzyma stały rabat na abonament w wysokości 33% na zawsze. To bardzo atrakcyjna propozycja!

Biorąc pod uwagę fakt, że HBO Max ma kosztować w Polsce 29,99 złotych miesięcznie, to za usługę zapłacicie jedynie 19,99 złotych. Warto pamiętać jednak o tym, że gdy anulujecie subskrypcję i po czasie zechcecie do niej wrócić, owa zniżka nie będzie już obowiązywała. Myślę jednak, że oferta HBO Max będzie na tyle bogata, że cena subskrypcji nie będzie dla nikogo zbytnim obciążeniem.

Co nowego przynosi nam debiut usługi? Najważniejszymi zmianami, jakie HBO Max przyniósł w stosunku do zastępowanego w Polsce HBO GO będzie wsparcie dla rozdzielczości 4K i dźwięku przestrzennego. Pojawiła się też możliwość organizowania profili w aplikacji dla wszystkich członków naszej rodziny.

Czytaj też: Rosyjska telewizja znów zhakowana! Anonymous pokazują wojnę!

Warto obserwować w najbliższych miesiącach sytuację na polskim rynku VOD. Jeśli odpowiedź Netflixa na premierę HBO Max nie będzie mocna, to dotychczasowy lider branży VOD w naszym kraju może mieć spore problemy z migracją użytkowników do usługi od HBO.

Grafika tytułowa: HBO Max