GTA V na next-genowe konsole już za kilka dni!

Nie można wyobrazić sobie świata gier komputerowych bez GTA V, które od lat bije rekordy popularności na rynku, Twórcy chcą wykorzystać to, że gra jest na fali i szykują nas na jej premierę na next-genach. Ta będzie miała miejsce już za kilka dni!

Co nowego w GTA V na konsole nowej generacji?

Fabuła gry nie ulegnie zmianie. Nadal będziemy kierować poczynaniami Franklina, Trevora i Michaela. Znaczącej poprawie ulegnie natomiast oprawa graficzna. Produkcja ma wyglądać obłędnie dzięki rozwiązaniom zarezerwowanym dla next-genowych konsol. I to bardzo dobra wiadomość! GTA V ma już swoje lata i oprawa graficzna w jej przypadku zaczyna trącić myszką. Cieszy fakt, że będzie bardziej fotorealistyczna.

Ponadto warto wspomnieć, że GTA Online zostanie wyodrębnione jako osobna gra. Na początku darmowa niejako na próbę. Z czasem natomiast – trzeba będzie ją zakupić. Być może podobny los czeka tryb na pecetach po premierze GTA VI, a konsole mają w tej kwestii być poligonem doświadczalnym. Dobrze, że Rockstar Games myśli o tym jak rozwiązać ową sytuację już teraz.

Czytaj też: Zaporoska Elektrownia Jądrowa – czy stanowi zagrożenie?

Premiera GTA V dla konsol nowej generacji już za 10 dni – 15 marca bieżącego roku. Mam nadzieję, że Rockstar nas nie zawiedzie w podobny sposób, jak w przypadku remastera trylogii GTA. Koncern musi zmazać z siebie tą plamę i dobrym momentem będzie marcowa premierka „piątki” na next-geny!