Gra o Tron: Ród Smoka – wiemy, kiedy premiera!

Gra o Tron to jeden z najpopularniejszych i najważniejszych seriali w historii telewizji. Jego zakończenie było jednak bardzo kontrowersyjne i spotkało się w sieci z potężną falą hejtu. Być może nastroje fanów poprawi spin-off produkcji – Gra o Tron: Ród Smoka? Premiera historii rozgrywającej się 200 lat przed wydarzeniami znanymi z jednej z najbardziej znanych sag fantasy zbliża się wielkimi krokami!

Gra o Tron: Ród Smoka – premiera jeszcze w wakacje!

Gra o Tron: Ród Smoka to serial, z którym wiązane są ogromne nadzieje fanów uniwersum wykreowanego przez George’a R.R. Martina. Ze względu na to, że po raz kolejny pojawią się w nim potężne smoki, możemy spodziewać się pokaźnego budżetu dla każdego z planowanych 10 odcinków. Produkcja opierać się ma na książce „Ogień i krew” i przybliżać nam historię rodu Targaryen.

Biorąc pod uwagę fakt, że książka „Ogień i krew” opisuje historię rodu Targaryen od okresu, w którym Aegon I Zdobywca podbił kontynent Westeros do zakończenia wielkiej i efektownej wojny znanej pod nazwą Tańca Smoków, możemy spodziewać się wartkiej akcji, widowiskowych bitew oraz powalających na kolana efektów specjalnych.

Oczywiście w przypadku serialu o pokaźnym budżecie możemy liczyć na naprawdę imponującą obsadę. W główne role wcielą się m.in.: Paddy Considine (Viserys Targaryen), Matt Smith (Daemon Targaryen), Emma D’Arcy (Rhaenyra Targaryen) czy Eve Best (Rhaenys Targaryen). W tej chwili wiadomo już, że serial zadebiutuje w serwisie HBO Max 21 sierpnia bieżącego roku.

Czytaj też: Netflix otwiera biuro w Warszawie!

Mam nadzieję, że serial Gra o Tron: Ród Smoka będzie trzymał bardzo wysoki poziom. Liczę też na to, że jego zakończenie nie będzie aż tak kontrowersyjne, jak w przypadku Gry o Tron. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać do sierpnia!

Grafika tytułowa: HBO