Google Pixel Watch wygląda obłędnie! Kolejne wizualizacje zegarka w sieci!

Fakt, że Google zamierza wydać własny, inteligentny zegarek znany jest nam już od jakiegoś czasu. W ostatnich dniach do sieci trafia jednak coraz więcej dość konkretnych informacji na jego temat. Dziś natomiast mamy dla Was kolejne wizualizacje tego akcesorium, które wyciekły do sieci. Muszę przyznać, że urządzenie prezentuje się naprawdę świetnie i wielu z nas może skusić do zakupu smartwatcha. Zobaczcie, jak prezentuje się Google Pixel Watch!

Google Pixel Watch wygląda fantastycznie! Premiera już wkrótce!

Dotychczas opublikowane w sieci informacje wskazują na to, że Google Pixel Watch ma być produktem flagowym, konkurującym m.in. ze smart-zegarkiem od Apple. Urządzenie zostanie wyposażone we wszystkie kluczowe czujniki odpowiedzialne za monitorowanie naszej kondycji. Ponadto możemy się spodziewać mocnych podzespołów i udoskonalonego oprogramowania Wear OS 3. Pod względem designu Google Pixel Watch prezentuje się elegancko, ale jednocześnie minimalistycznie. Zegarek czaruje nas łagodnymi liniami oraz bezramkową kopertą. Dzięki takiemu zabiegowi ekran akcesorium ma być maksymalnie czytelny i przejrzysty. Oby tylko nie pękł przy nieopatrznym uderzeniu nadgarstkiem o coś twardego. Z pewnością dostępne będą jednak na rynku rozwiązania chroniące ten delikatny wyświetlacz przed uszkodzeniem.

Sprawdź też: Najciekawsze smartwatche – nasze top 8!

Osobiście nie mogę się doczekać premiery zegarka od Google. Koncern z Mountain View na pewno przy jego konstruowaniu skorzysta z wielu rozwiązań przejętego już jakiś czas temu Fibita. Mam nadzieję, że producent nie przesadzi z ceną i że Google Pixel Watch będzie ciekawą propozycją dla wszystkich osób poszukujących smart-zegarka z wyższej półki.

Grafika tytułowa: Jon Prosser/rendersbyian