Google One z ważną nowością dla wszystkich!

Google One to usługa koncernu z Mountain View, w ramach której otrzymujemy dostęp do bardziej obszernej przestrzeni chmurowej czy chociażby dodatkowych funkcji w aplikacji Zdjęcia Google. Jak się okazuje, koncern z Mountain View udostępnia właśnie wszystkim subskrybentom kolejną, ekskluzywną funkcję!

fot. Google

VPN dla wszystkich w Google One!

Google chce, by subskrybenci usługi One czuli się bezpieczniejsi podczas przeglądania zasobów Internetu. Z tego też powodu znany koncern udostępnia wszystkim subskrybentom funkcję VPN. To ważna decyzja. W przeszłości bowiem VPN w ramach Google One był ekskluzywnym rozwiązaniem, do którego dostęp miały tylko te osoby, które zapłaciły za plan Premium 2 TB.

Najwyraźniej jednak przedstawiciele amerykańskiego koncernu chcą wyjść naprzeciw potrzebom klientów. Surfowanie w sieci jest dla nas coraz bardziej niebezpieczne ze względu na coraz bardziej pomysłowe i zuchwałe działania cyberprzestępców. Google zapowiedziało, że VPN w ramach Google One dostępny będzie dla Androida, iOS, Windowsa i Maca.

Czytaj też: Kolejna wersja testowa Androida 14 już jest!

Dajcie koniecznie znać w komentarzach czy korzystacie z Google One. A może stawiacie na analogiczne rozwiązania od Microsoftu lub Apple?

Grafika tytułowa: Google