God of War Ragnarok opóźniony!

God of War to jedna z najbardziej uwielbianych serii gier komputerowych dla PlayStation. Trudno się temu dziwić. Produkcje traktujące o przygodach Kratosa cechuje wartka akcja i ciekawa fabuła. Fani z niecierpliwością wyczekują nowego tytułu – God of War Ragnarok. Jak się okazuje, jego premiera zalicza pewną obsuwę.

Na nowe przygody Kratosa jeszcze poczekamy!

Pierwotnie zakładano, że God of War Ragnarok zadebiutuje 30 września 2022 bieżącego roku. Dlatego też atmostfera wokół produkcji była konsekwentnie podkręcana. Fani natomiast odliczali dni do momentu, w którym ponownie spotkamy się z Kratosem i jego synem. W ostatnich dniach pojawiły się niepokojące wieści wskazujące, że premiera gry może zostać odsunięta w czasie do 31 grudnia.

Dziś natomiast dowiadujemy się, że produkcja może zaliczyć jeszcze większy poślizg. Są to jednak cały czas informacje nieoficjalne. Zapewne w najbliższych dniach Sony odniesie się do spekulacji. Domagają się tego sami fani. Opóźnienie natomiast może być spowodowane różnymi czynnikami – pandemią, wewnętrznymi problemami producenta czy też przeciągającymi się pracami deweloperskimi.

Czytaj też: Call of Duty: Modern Warfare II z pierwszym zwiastunem!

Miejmy nadzieję, że przeciągające się prace nad grą przełożą się na wysoką jej jakość. God of War Ragnarok ma zadebiutować zarówno dla konsol poprzedniej, jak i najnowszej generacji. Zapewne z czasem doczekamy się także portu produkcji dla pecetów.

Grafika tytułowa: Sony (zrzut ekranu z YouTube)