Genesis Nitro 650 – ergonomiczny i ekologiczny fotel gamingowy

Fotel gamingowy Genesis Nitro 650 to propozycja dla tych, którzy oczekują wygody i trwałości. Dostępny w wersjach kolorystycznych, czarnej i biało-czarnej, powinien skutecznie zadbać o kręgosłup gracza dzięki profilowanym odcinkom zagłówkowym i lędźwiowym. Zastosowane materiały (tkanina i skóra ekologiczna) zapewnią wieloletnią eksploatację.

Opinie na temat foteli gamingowych są podzielone. Jedni twierdzą, że fotel powinien zapewniać jak największy komfort, przy czym konstrukcja nazwana gamingową kosztuje zwykle dwa razy więcej, niż porównywalna w zwykłym sklepie. Zdaniem innych, że dla gamera potrzebny jest fotel specjalistyczny. Najnowsza propozycja Genesis, z racji stosunkowo niewygórowanej ceny, łączy zwolenników obu opinii.

Genesis Nitro 650 to ergonomiczny fotel adresowany do graczy. Posiada profilowane sekcje, które mają zapewniać optymalne podparcie newralgicznych odcinków kręgosłupa – lędźwiową i szyjną. Siedzisko i oparcie wypełniono formowaną pianką, która ma bez trudu znieść wiele lat intensywnej eksploatacji. Całość zaś pokryto miksem skóry ekologicznej i tkaniny odpornej na ścieranie.

Fotel Genesis Nitro 650 został osadzony na podnośniku zdolnym unieść do 150 kg, więc bez trudu udźwignie także rosłych graczy. Możliwość zmiany kąta pochylenia oparcia i dostosowania wysokości podłokietników powinny ułatwić im znalezienie optymalnej pozycji. Z kolei funkcja bujania pozwoli na chwilę relaksu podczas wielogodzinnych maratonów. Całość porusza się na 60-mm kółkach przyjaznych dla podłóg.

Fotel dla graczy Genesis Nitro 650 trafi do sklepów na początku października. Trzeba będzie za niego zapłacić około 999 złotych. Do wyboru będą dwie wersje kolorystyczne – czarna i biało-czarna.