Fotel gamingowy dla niemowląt

Dzieci uczą się obserwując dorosłych. Te stara prawda wydaje się niezniszczalna bez względu na czasy. Co mają począć pociechy esportowców, czy streamerów, które nie chcą zostać strażakami, kierowcami czy pielęgniarkami?

Z pomocą przychodzi firma VTech, która stworzyła fotel gamingowy dla przyszłych gwiazd Twitcha. I to od razu w komplecie z klawiaturą i słuchawkami.

Łączenie zabawek dla dzieci z elektroniką w celach edukacyjnych? Czemu nie.

Zamiast tracić czas na bezproduktywne bazgranie po ścianach, układanie klocków, czy inne pochłaniające czas czynności niech się dziecko uczy jakiegoś pożytecznego, dającego utrzymanie fachu. Zastanów się, drogi czytelniku, gdzie mógłbyś dzisiaj być, gdyby Twoi rodzice zamiast samochodzików i laleczek kupili Ci coś takiego!

Całość podobno robi wrażenie na małolatach. Dołączone słuchawki i zdejmowana klawiatura przymocowana do podłokietnika, choć niepodłączone do komputera działają na dziecięcą wyobraźnię lepiej niż misie, czy inne Teletubbies.  Do tego dochodzą różne elementy sterujące i przyciski do gier, którymi dzieci mogą się bawić. A także pełna klawiatura QWERTY, która współpracuje z czterema programami edukacyjnymi, aby pomóc dzieciom uczyć się liter alfabetu (żeby mogły w przyszłości odpisywać na komentarze), a także akustyki, a nawet, za pomocą zestawu 10 grywalnych klawiszy fortepianu – muzyki (to już nie wiadomo po co).

Plastikowy fotel łatwo utrzymać w czystości, w razie potrzeby wkładając pod prysznic. Cena (jedyne 50 dolarów), jak na początek długiej drogi pro gamera to naprawdę niewielki wydatek. Radość dziecka i szczęście rodziców – bezcenne.

Czytaj także: F1 Manager 2022 tego lata