Finały Polskiej Ligi Esportowej w Polsacie

Poznaliśmy drużyny, które na początku grudnia pojawią się na warszawskich lanowych finałach Polskiej Ligi Esportowej dywizji mistrzowskiej i profesjonalnej.

Czytaj także: https://conowego.pl/aktualnosci/polska-liga-esportowa-na-start-105037

W przypadku dywizji mistrzowskiej do Izako Boars oraz MAD DOG’S PACT, które zakończyły pierwszy etap rywalizacji na dwóch czołowych lokatach dołączyły drużyny x-kom AGO oraz HONORIS.

W studiu Polsatu rozegrany zostanie również wielki finał dywizji profesjonalnej. Przed szansą na pierwszy sukces staną podopieczni Macieja „Luza” Bugaja z Ungentium, którzy przez długi czas okupowali czołowe lokaty w ESL Mistrzostwach Polski, ale ostatecznie zabrakło ich w Katowicach.

Teraz dostali się na lana kosztem Opera GX Phantoms i Dr Pepper Teamu. Ostatnią przeszkodą na ich drodze będzie Creative AVEZ, czyli zwycięzca fazy zasadniczej, który kilka dni temu okazał się lepszy od Lodis by Illuminar.

Lanowe finały Polskiej Ligi Esportowej odbędą się między 2 a 4 grudnia w studiu Polsat Games w Warszawie.

Triumfator dywizji profesjonalnej zgarnie nie tylko awans na wyższy poziom rozgrywkowy, ale otrzyma także 5 tysięcy złotych i bilet do European Development Championship Season 6.

 Zwycięzca dywizji mistrzowskiej odbierze znaczną częścią z łącznej puli nagród wynoszącej 250 tysięcy złotych, a także wystąpi na EU Champions.