Fallout: New Vegas – Edycja Ostateczna za darmo!

Epic uwielbia rozpieszczać użytkowników swojej usługi – Epic Games Store. Regularnie serwuje nam darmowe gry do odebrania. Wiele spośród nich to słabe produkcje, jednak od czasu do czasu bezpłatnie otrzymujemy dostęp do prawdziwych hitów. Nie inaczej jest i tym razem. W ręce graczy oddany bowiem został Fallout: New Vegas – Edycja Ostateczna!

Hit sprzed lat to gratka dla fanów post-apo!

Fallout: New Vegas – Edycja Ostateczna to gra, która przenosi nas do alternatywnej wersji Stanów Zjednoczonych pogrążonych w kryzysie wywołanym przez wojnę atomową. Gracz przemierzał będzie okolice Las Vegas i samo Miasto Grzechu po to, by wykonać szereg ekstremalnie niebezpiecznych misji w świecie pełnym zagrożeń ze strony zarówno bandytów, jak i zmutowanych bestii.

Gra dostępna jest w pakiecie z dodatkami: Krwawa Forsa, Szczere Serca, Smutki Starego Świata oraz Droga przez pustkowia. Co ciekawe, Epic za tydzień ma w nasze ręce oddać kolejną niezłej klasy grę – w ramach trwającej obecnie wielkiej wyprzedaży. Twórcy serwisu zarzekają się, że w najbliższym czasie rozdadzą aż osiem wysokiej klasy darmówek. Fallout: New Vegas – Edycja Ostateczna to druga gra w tej kolejce – po ubiegłotygodniowym prezencie w postaci Death Stranding.

Czytaj też: Już jest! ChatGPT dostępny dla iOS!

Dajcie koniecznie znać, czy jesteście fanami serii Fallout. Ja przypisałem już grę do swojego konta Epic i zamierzam ją ograć gdy tylko znajdę na to trochę czasu.

Grafika tytułowa: Bethesda