Już jest! ChatGPT dostępny dla iOS!

ChatGPT to jedno z najważniejszych narzędzi związanych ze sztuczną inteligencją, jakie zadebiutowały w ostatnich latach. Korzystają z niego zarówno osoby, chcące po prostu pokonwersować ze sztuczną inteligencją, jak i profesjonaliści poszukujący wsparcia w wykonywaniu codziennych zadań. Rozwiązanie doczekało się właśnie oficjalniej aplikacji dla iOS.

fot. App Store

ChatGPT zawsze pod ręką!

Aplikacja ChatGPT jest już dostępna w App Store – także dla polskich użytkowników. Oznacza to, że można już pobierać ją dla urządzeń iPhone oraz iPad. To świetna wiadomość! Popularny czatbot może teraz towarzyszyć nam na każdym kroku – także wtedy, gdy uruchamianie go w przeglądarce internetowej jest dla nas po prostu niewygodne i niepraktyczne.

Na uwagę zasługuje fakt, że z aplikacji ChatGPT dla iOS będzie można korzystać także głosowo – bez konieczności wpisywania zapytań głosowo. Póki co OpenAI nie informuje, kiedy udostępniony zostanie klient czatbota dla Androida. Spodziewam się jednak, że może to nastąpić w przeciągu kilku tygodni. Amerykańskie przedsiębiorstwo znane jest ze swoich sprawnych prac nad nowymi rozwiązaniami. Pamiętajcie też, że istnieją prompty do ChatGPT ułatwiające pracę z tym narzędziem.

Czytaj też: Ciekawa promocja na sprzęt Sonos!

Dajcie znać, czy korzystacie na co dzień z ChatGPT. Czy jest to rozwiązanie dla Was przydatne? A może uważacie, że sztuczna inteligencja nie jest jeszcze na tak zaawansowanym poziomie, by stanowić realne wsparcie dla wykonywanych przez Was zadań?

Grafika tytułowa: ilgmyzin / Unsplash