Elektryczny zestaw treningowo – wypoczynkowy dla gracza

Producent mebli, japońska marka Bauhutte z pewnością trafiła w potrzeby średnio wkręconego w gry komputerowe użytkownika.

Na pierwszy rzut oka widać, że zrozumienie potrzeb tej grupy społecznej stało na pierwszym miejscu w realizacji pomysłu skierowanego dla tych, którzy większość dnia spędzają przy komputerze.

Jeśli zostało Ci w kieszeni jeszcze parę złotych, których nie wydałeś na modernizację karty graficznej lub nowy monitor, śmiało możesz je zainwestować w ekosystem Bauhutte. Znajdziesz tu praktycznie wszystko czego potrzebujesz do życia.

Czytaj także: TOP 5 – monitory dla graczy do 1000 złotych

Przede wszystkim łóżko – połączone z dwoma silnikami do regulacji zarówno w obszarze pleców, jak i nóg. Wszystko za pomocą dedykowanego kontrolera. Kąt regulacji wynosi 60° z tyłu i 35° w nogach. Pozwala na przejście ze snu do gry przy naciśnięciu jednego przycisku. O wygodę zadbał japoński producent materacy Nishikawa, którego historia zbierania doświadczenia w produkcji materaców dla graczy sięga 455 lat! W zestawie znajduje się minilodówka (wiadomo – schłodzone soki owocowe smakują najlepiej!), a także równie potrzebne wyposażenie: szafki i biurko. W zestawie brakuje jeszcze przenośnej toalety, ale podobno inżynierowie z Bauhutte już pracują nad tym zaskakującym niedociągnięciem.

Wymiary łóżka to 94 x 199 x 28,5 cm, udźwig to całe 200 kg, więc spokojnie będzie pasować większości graczom.  

Zestaw o frapującej nazwie „Super Gaming Desk BGB-100FA” wyposażony jest także w funkcję pamięci, która pozwala zarejestrować trzy rodzaje ulubionych konfiguracji, oraz alarm, zapobiegający zbyt długim okresom bezczynności i marnowaniu czasu na sen.

Sama rama (!) kosztuje około 485 dolarów, wersja z materacem to wydatek około 675 dolarów.

Są chętni?