Dynabook Satellite Pro C40D-B – przenośny, wydajny, doskonały do pracy

Dynabook prezentuje najnowszego laptopa Satellite Pro C40D-B. Co prawda urządzenie nie powali nas na kolana swoim designem, jednak z pewnością będzie solidnym towarzyszem w codziennej pracy – szczególnie jeśli nasze obowiązki wypełniamy w trybie hybrydowym. Co warto wiedzieć na temat tego urządzenia?

fot. Dynabook

Mocna specyfikacja i wydajna bateria

W przypadku omawianego laptopa obraz wyświetlany jest na 14-calowym, matowym ekranie LCD FHD lub HD (w zależności od wersji urządzenia). Sercem są tu procesory AMD Ryzen™ 5 5600U i Ryzen™ 7 5800U wspierane przez do 32 GB szybkiej pamięci DDR4 w dwóch konfigurowalnych gniazdach oraz opcje pamięci masowej SSD do 512 GB.

W kwestii łączności producent stawia na Wi-Fi 802.11 AC i Bluetooth 5.0. Nie zabrakło też portu Gigabit-LAN, kamery internetowej HD, głośników stereo i wbudowanego mikrofonu z obsługą Cortany. Możliwości laptopa rozszerzymy dzięki złączu HDMI, 2 x USB typu A 3.1 i czytnikowi kart MicroSD. Bateria umożliwia pracę między ładowaniami przez aż 11,5 godziny.

„Wprowadzenie na rynek Satellite Pro C40D-B z technologią procesorową AMD doskonale pokazuje, w jaki sposób zapewniamy naszym klientom najlepszy możliwy wybór i wartość. Poszerzając gamę naszych urządzeń, umożliwiamy dostęp, wszystkim firmom do niezawodnej i wszechstronnej technologii w przystępnej cenie.” – mówi Damian Jaume, prezes Dynabook Europe GmbH

Czytaj też: Usprawnione wyszukiwanie w Google Chrome

Satellite Pro C40D-B dostępny jest na zamówienie dla klientów korporacyjnych po skontaktowaniu się z lokalnym oddziałem Dynabook.

Grafika tytułowa: Dynabook